facebook-pixel

Aktualności

Szachowe Grand Prix OSE – znamy wszystkich finalistów

10/23/2023

W sobotę w Bydgoszczy odbył się drugi półfinał Szachowego Grand Prix OSE. A to oznacza, że znamy już wszystkich finalistów, którzy 4 listopada spotkają się w Centrum Olimpijskim w Warszawie!

Przejdź

Powtórka przed Szachowym Grand Prix OSE – część 9

10/12/2023

W sobotę poznaliśmy zwycięzców pierwszego turnieju eliminacyjnego. Za nami wspaniałe spotkanie i moc świetnej zabawy, a to dopiero początek szachowych emocji!

Przejdź

Powtórka przed Szachowym Grand Prix OSE – część 8

10/10/2023

„Północ” – na Wasze zgłoszenia czekamy jeszcze do 13 października. Rejestrujcie swoich uczniów i dzieci, powtarzajcie z nimi zasady królewskiej gry i przyjeżdżajcie na turniej!

Przejdź

Znamy pierwszych finalistów Szachowego Grand Prix OSE!

10/7/2023

Ponad 500 zgłoszonych zawodników, dziewięć rund i niesamowite emocje. Za nami pierwszy półfinał Szachowego Grand Prix OSE - poznajcie zwycięzców. Kolejny turniej już 21 października w Bydgoszczy. Zapisy wciąż trwają – zapraszamy!

Przejdź

Powtórka przed Szachowym Grand Prix OSE – część 7

10/2/2023

Uwaga: wciąż przyjmujemy zgłoszenia do turnieju eliminacyjnego w Bydgoszczy – macie czas do 13 października!

Przejdź

Powtórka przed Szachowym Grand Prix OSE – część 6

9/28/2023

Tik-tak, tik-tak… Powoli kończy się czas na przesyłanie zgłoszeń do pierwszego turnieju w ramach Szachowego Grand Prix OSE. Jeśli jeszcze nie zapisaliście swoich dzieci lub uczniów – nie zwlekajcie dłużej, sprawdźcie wszystkie szczegóły i wypełnijcie formularz!

Przejdź
//polityka-prywatnosci/deklaracja-dostepnosci